IDEA/JAK POMAGAĆ

Projekt charytatywny TWARDY ZAWODNIK powstał po to aby pokazać, że przy okazji codziennego życia jesteśmy w stanie pomagać innym. Oparty jest on o idee fundraisingu. Zarówno jego autor jak i wszystkie osoby chcące go wesprzeć działają na zasadzie całkowitej dobrowolności. To jego największa wartość.

Co robimy? Przede wszystkim wierzymy, że możemy zmieniać świat na lepszy. Koncentrujemy się na naszym najbliższym otoczeniu pomagając konkretnym osobom w ich konkretnych potrzebach. Chcemy przy tym opowiadać o ich problemach i o tym jak można ich uniknąć. To dla nas bardzo ważne.

Jak? W każdej z edycji podejmujemy jedno główne ekstremalne wyzwanie sportowe. W trakcie przygotowań oraz startu chcemy opowiedzieć Wam historie naszego bohatera – przysłowiowego TWARDEGO ZAWODNIKA. W zależności od rodzaju wyzwania robimy wszystko aby zapewnić Wam największą możliwa liczbę sposobów w jaki możecie pomóc naszemu bohaterowi.

Oprócz tego inicjujemy mniejsze akcje, w których skupiamy swoją uwagę na wszystkich tych, którzy już na starcie byli w gorszej sytuacji – szczególnie dzieciakach z domów dziecka, domów tymczasowych i rodzin zastępczych.

Edycja DRUGA

Tym razem chcemy opowiedzieć Wam historie niesamowitej młodej Damy – Joasi. W trakcie edycji drugiej Wojtek będzie mierzył się z najcięższym z serii biegów górskich z przeszkodami – SPARTAN RACE ULTRA BEAST w Valcianskiej Dolinie na Słowacj (ponad 42 km biegu oraz ponad 60 siłowych, koorydnacyjnych przeszkód). Dodatkowo w projekt zaangażowanych jest kilkoro nowych osób, które pod szyldem zespołu twardyzawodnik.pl startując w innych zawodach opowiadają historie naszego bohatera!

Jak pomagać?

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji akcję rozpoczynamy od zbiórki środków na przenośny respirator na portalu siepomaga.pl Zbiórka dla ASI.

Jeżeli uda się nam uzbierać wymaganą kwotę, będziemy dodatkowo chcieli spełnić jedno z marzeń Asi.

W zależności od wybranego rodzaju wsparcia istnieją także inne alternatywne sposoby pomocy. Co ważne 100 % przekazanych przez Was środków trafia bezpośrednio do Joasi.

1) Nagłośnienie projektu i opowiedzenie o nim całemu światu

2) Wykupienie powierzchni reklamowej:

– na stroju startowym,

– stronie internetowej www.twardyzawodnik.pl

– stronie projektu twardyzawodnik.pl na portalu facebook.pl

– samochodzie serwisowym oraz strojach zespołu wsparcia

koszulka

3) Przekazanie na rzecz Joasi określonej kwoty/usługi proporcjonalnie do przebytego przez Wojtka dystansu (w tym także w połączeniu z reklamą)

4) Przekazanie darowizn rzeczowych dla Joasi

5) Pokonanie biegu SPARTAN RACE ULTRA BEAST „wspólnie” ze Wojtkiem poprzez wykupienie cegiełki w ramach akcji „Mocne plecy”

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu: wojtek@twardyzawodnik.pl

Edycja PIERWSZA

Przy okazji startu – Wojtka – autora projektu w ekstremalnym triathlonie górskim TATRAMAN 2016 chcemy opowiedzieć Wam historię oraz uzbierać środki dla prawdziwego TWARDEGO ZAWODNIKA – Radka. Możecie poczytać o nim w zakładce Bohater. Wśród wielu potrzeb Radka wybraliśmy wspólnie jeden główny cel – zakup komputera oraz udział w warsztatach komputerowych dla dzieci i młodzieży, które mogą połączyć jego zainteresowania oraz mogą dać szansę na samodzielne życie w przyszłości.

Wszystko co uda się nam zebrać ponad to w drugim etapie akcji przeznaczymy  na długą i niekończącą się rehabilitację.

Jak pomagać:

Pomoc na pierwszym etapie projektu (cel główny) oparta jest o oficjalną zbiórkę pieniędzy poprzez portal siepomaga.pl (POMAGAMY RADKOWI-KLIKNIJ TU).

W zależności od wybranego rodzaju wsparcia istnieją także inne alternatywne sposoby wsparcia. Co ważne 100 % przekazanych przez Was środków trafia bezpośrednio do Radka.

1) Nagłośnienie projektu i opowiedzenie o nim całemu światu

2) Wykupienie powierzchni reklamowej:

– na stroju startowym,

– stronie internetowej www.twardyzawodnik.pl

– stronie projektu twardyzawodnik.pl na portalu facebook.pl

– samochodzie serwisowym oraz strojach zespołu wsparcia

koszulka

3) Przekazanie na rzecz Radka określonej kwoty/usługi proporcjonalnie do przebytego przez Wojtka dystansu (w tym także w połączeniu z reklamą)

4) Przekazanie darowizn rzeczowych dla Radka

5) Pokonanie triathlonu Tatraman „wspólnie” ze Wojtkiem poprzez wykupienie cegiełki w ramach akcji „Mocne plecy”

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu: wojtek@twardyzawodnik.pl